Jak se objednat na focení?

Je to úplně jednoduché, stačí mi napsat buď na instagramu, facebooku nebo klidně na email salat.photos@gmail.com
a pro ty kteří to chtějí ještě jednoduší tu mám krátký formulář na objednání zde.

Můžeš přijet za náma?

To je přeci jasné, moc rád přijedu k Vám. Rád poznávám nová místa a ještě raději vymýšlím uplně nové kompozice na nových místech. Takže když budete chtít jít na Vaše oblíbené místo či třeba u Vás doma, není žádný problém.

Co si máme vzít za oblečení?

Připravil jsem pro Vás rychlou barevnou ukázku na různá roční období

Jak probíhá svatební den s Domčou?

můj příjezd bývá většinou už o hodinu dříve, tento čas věnuji do práce a obhlédnu jak to vypadá na místě, seznámím se s hosty kteří jsou již také na místě a poté se pouštím do práce. Zaznamenávám detaily začátku svatby. Detaily které navozují tu správnou atmošku když fotky pak procházíte. I taková "hloupost" jako je ranní káva vám pak připomene začátek celé svatby a ať svatba začíná tou zmíněnou kávou a nebo skleničkou prosecca tak vy to budete vědět.
Při přípravách s Vámi budu mluvit a sem tam uděláme nějakou tu fotku kde se smějete víc než kdy jindy, to jsou ty momenty svatby které Vám potom připomenou to jak krásné to bylo a jak moc jste si to užili. :)
Během svatebního obředu se ze mě stává tichý pozorovatel a nenápadný paparazzi. Je to přece jen Váš den a Vy jste celebrity které si mají svůj velký den užít. Každá celebrita má své paparazzi ne? :D