Moje cesta se samotnou fotografií začala už v deseti letech (2011), kdy jsem dostal svůj první kompaktní fotoaparát na který jsem pořizoval fotografie snad úplně z každé blbosti, která mě zaujala, ať už to bylo na dovolené nebo doma ve městě Volyně. 
Spousty fotek jsem potom pořídil i na telefon což byl vlastně i začátek celkového zájmu o nějakou úpravu fotky a tvorbu fotografie
 Ve třinácti (2014) mi přišla do ruky moje první zrcadlovka se kterou jsem začal vyvádět psí kusy! První fotografie nebyly nějak kouzelné a to hlavně kvůli mým zkušenostem, žádná zkušenost se zrcadlovkou nebyla a všechno jsem se musel naučit sám, neměl jsem nikoho kdo by přišel a řekl dělej to tak a tohle zase onak. Na druhou stránku myslím, že to bylo i dobře, aspoň jsem se naučil si fotografie dělat podle sebe a tak jak se líbí mně a mým klientům, nekopírovat cizí tvorbu! 
Dnes je mi devatenáct, focení se věnuji šest let, fotografie které udělám poctivě upravím v programech lightroom a poté photoshop. 
NIKDY JSEM SE NEVZDAL PROTOŽE PRVNÍCH 10 000 FOTOGRAFIÍ KTERÉ UDĚLÁŠ BUDE TVÝCH NEJHORŠÍCH, PAK BUDE VŠECHNO JENOM LEPŠÍ. 

Dominik Šalát

Pod Malsičkou 591, Volyně, 387 01

+420 607 076 523

salat.photos@gmail.com

Instagram